Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 10.01.2019 17:27
  • Son Güncelleme: 10.01.2019 17:41

'den kafa karıştıran açıklaması!

Dışişleri Bakanı Pompeo, ABD'nin 'den çekilme kararı ile ilgili kafa karıştıran açıklamalarda bulundu. Pompeo, "Donald Trump, Suriye'de yeniden etkinlik kurmayı düşünüyor ama umarım buna gerek kalmaz" dedi. Pompeo, ülkesinin ile savaşmayı sürdüreceğini ve Suriye'den birliklerini çekeceğini kaydetmişti.

ABD'den kafa karıştıran Suriye açıklaması!

'da çeşitli temaslarda bulunan burada konusuna değindi.

Pompeo, 'Donald Trump, Suriye'de yeniden etkinlik kurmayı düşünüyor ama umarım buna gerek kalmaz' şeklinde kafa karıştıran açıklamalar yaptı.

'daki ABD varlığına da değinen Mike Pompeo, 'ABD Ortadoğu'da her zaman özgürleştirici bir güç olmuştur, asla işgalci olmamıştır.' dedi.

Pompeo, ABD' nin askeri müdahalede bulunduğu yerlerden geri çekildiğinde ise her zaman kaosun ortaya çıktığını savundu.

BUGÜN YAPTIĞI DİĞER AÇIKLAMA
ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ABD'nin Suriye'den çekilme kararı ile ilgili açıklamada bulunmuş, ülkesinin ile savaşmayı sürdüreceğini ve Suriye'den birliklerini çekeceğini kaydetmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.