Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 07.01.2019 10:20
  • Son Güncelleme: 07.01.2019 11:15

'den skandal reklam! Amaç askerlerin sayısını artırmak

'le Avrupa'dan ayrılmaya hazırlanan , sunu güçlendirmek için skandal bir reklam filmine imza attı. askerlerin sayısını artırmak isteyen İngiliz Hükümeti, videoda namaz kılan askerlere yer verdi. Sosyal medyada yayınlanan reklam filmine tepki yağıyor.

Hükümeti, sunu güçlendirme niyetinde. Bu nedenle de çeşitli çalışmalar yapıyor. İngiltere'nin ordusunu güçlendirmek için yaptığı çalışmaların başında ise yeni çekilen bir reklam filmi geldi.

İNGİLTERE MÜSLÜMAN ASKERLERİN KATILIMINI ARTIRMAK İSTİYOR

Yeni çekilen reklam filminde, asker katılımını arttırmak için birtakım görüntüler yer aldı. Videoda ise namaz kılan askerler görüldü.

REKLAM FİLMİ TEPKİ TOPLADI

Sosyal medyada yayınlanan görüntüler sonrasında bazı takipçiler; Irak ve Afganistan gibi ülkelerde binlerce Müslüman'ı katleden İngiltere'ye tepki gösterdi.

kalan karakter 1000

KARTAL KARTAL

HAHAHAHA AYNISI TÜRKİYEDEDE VAR MÜSLÜMANIM DİYENLER 5 MİLYON İŞÇİ EMEKLİLERİNİN İNTİBAKLARINI SUSUZ YUTDULAR...……………….

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.01.2019 12:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.