Bugünkü
Takvim

yalvardı: Gitme Coni’m

Amerika, ’den çekilme kararı aldı. Besleyip silah yağdırdığı //’li teröristleri panik sardı. Kanlı örgütün yöneticisi , Amerikan askerlerine ‘Gitmeyin’ diye yalvardı!

Gitme Coni’m
ABD Başkanı 'ın hafta başında yaptığı açıklama dünya gündemini salladı. Başkan Trump, topraklarından çekileceklerini açıkladı. Bu karar sonrası ABD askerleri konvoylar halinde bölgeden ayrılmaya başladı. Ancak bu durum ABD'nin besleyip büyüttüğü silah yağdırdı, kanlı terör örgütü /'yi şoka uğrattı. Kanlı örgütün sözde yöneticilerinden ağlamaya başladı. "Gitmeyin" diyerek adeta ABD askerlerine yalvardı. Salih Müslim, ABD ile 'nin perde arkasında anlaştığını vurguladı.IRAK'A DOĞRU GİDİYORLAR
ABD'nin kanalına konuşan /PYD/YPG'li teröristler, çekilme kararıyla kâbus yaşadıklarını açıkladı. Terörist "Herkes üzgün ve korkmuş durumda. Bu tarihi bir hata. Amerika'nın parçası olmak istedik" diyerek içinde bulundukları şoku anlattı. Öte yandan ABD'nin çekilmeleri kapsamında ikinci aşama başladı. Dün de, Suriye'nin sınır hattında ABD'nin, terör örgütü YPG/PKK'ya silah ve mühimmat taşıdığı üstü kapalı tırlar, Irak yönünde ilerlemeye başladı.

kalan karakter 1000

tepki tepki

bence hedef de adam bu olacak vur gebersin hepsui zaten pkk sadece isim ve maske baska vur gebersin bu pislik

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.12.2018 21:06

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.