Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 08.12.2018 02:07
  • Son Güncelleme: 08.12.2018 02:07

Trump: O taş kafalı adamdan kolay kurtulamadım

Başkanı Trump, eski Tillerson için 'bir taş kadar kalın kafalı bu adamdan hızlıca kurtulamadım' dedi.

O taş kafalı adamdan kolay kurtulamadım

Başkanı , eski Rex Tillerson'ın, CBS kanalında kendisi için kullandığı 'disiplinsiz', 'okumayı sevmeyen', 'detaylara bakmayı sevmeyen' ifadelerine sosyal medyadan cevap verdi.

TRUMP ÇILGINA DÖNDÜ: O TAŞ KADAR KALIN KAFALI ADAMDAN KOLAY KURTULAMADIM
Trump, Twitter'dan paylaştığı mesajda ''Mike Pompeo harika bir iş yapıyor, onunla gurur duyuyorum. Onun selefi olan Rex Tillerson ise gerekli zeka kapasitesine sahip değildi. Bir taş kadar kalın kafalı olan bu adamdan hızlıca kurtulamadım. İnanılmaz derecede tembeldi. Neyse ki şimdi bakanlıkta yeni bir ruh var" ifadelerini kullandı.

TILLERSON NE DEMİŞTİ?
CBS televizyonuna konuk olan eski bakan Tillerson, gazeteci Bob Schieffer'e Başkan Trump ile çalışmasına ilişkin "Benim için zor olan şey, disiplinli, oldukça süreç odaklı ExxonMobil şirketinden gelip oldukça disiplinsiz, okumayı sevmeyen, brifing raporlarını okumayan ve birçok şeyin detaylarına bakmayı sevmeyen ve sadece 'ben buna inanıyorum' diyen bir adamla çalışmaktı" ifadelerini kullanmıştı.

Eski Exxon Mobil Üst Yöneticisi Tillerson, Trump'ın ilk kabinesinde dışişleri bakanı olarak bir yılı aşkın süre görev yaptı.

kalan karakter 1000

vatandaş vatandaş

tillerson trump un tasarrufu değilmiydi.yoksa demirelin değimiyle kucağındamı bulmuştu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.12.2018 07:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.