Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 30.11.2018 10:56
  • Son Güncelleme: 30.11.2018 11:05

'yi durdurmaya çalışan rezil oldu

, Akdeniz’de provokasyon peşinde koşarken rezil oldu. Çipras hükümetinin bu amaçla bölgeye gönderdiği fırkateyn, yakıt ve gıda sıkıntısı nedeniyle bölgeyi terk etmek zorunda kaldı.

Güneş'in haberine göre, Ege ve Akdeniz'deki enerji kaynaklarını Rumlarla birlikte yağmalamak için elinden geleni yapan Yunanistan, yeni tahrik peşinde koşarken rezil oldu. Türkiye'nin, Doğu Akdeniz'deki uluslararası anlaşmalardan doğan haklarını gasp etmek isteyen Yunanlar, ABD, AB ve NATO'dan yardım dilenmelerine rağmen her seferinde başarısız oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.