Bugünkü
Takvim

güzeli Oksana müslüman oldu ve Muhammed ile evlendi

Oksana, ’da birinci seçildi. Muhammed ile sevgili olunca Müslümanlığa geçti. İkili dillerle destan bir düğünle evlendi.

Miss gibi
Rusya'nın en güzel kızlarından biri olan Oksana Voyevodinaya, ülkenin en prestijli ekonomi üniversitesi Plehanov'u bitirdi. Görüntüsü dillere destan olan Oksana, güzelliğini tescilledi. 2015 Miss Moskova yarışmasında birinci seçildi. 25 yaşındaki tescilli güzel, Malezya Kralı Beşinci Muhammed'in dikkatini çekti. Kral, tanıştığı güzele gönlünü verdi. Oksana'nın hayatı ise Kral ile sevgili olduktan sonra tamamen değişti.

HELAL İKRAM...
Oksana, 16 Nisan'da İslam'ı seçti. Adını da Rihana olarak değiştirdi. Geçtiğimiz günlerde de eski Güzeli , kendisinden 24 yaş büyük olan ile 22 Kasım'da evlendi. Görkemli düğün, Moskova sosyetesinin köyü olan Barvikha'daki Barvikha Concert Hall'de gerçekleşti. "Kral" damat, düğününde ulusal kıyafetler giydi. Moskova güzeli gelin ise ulusal Rus kıyafetleri ile davetlilerin karşısına geçti. Düğünde alkol yer almazken, sadece 'helal' yiyecekler tüketildi.Rus güzel Oksana, Malezya Kralı ile evlenmeden önce Müslüman oldu.Moskova'da yaşayan Oksana, 2015 yılında Moskova'nın en güzel kızı seçildi. Yarışmanın ardından hayatı değişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.