Bugünkü
Takvim

Kim ’ın malikanesi alevlerin ortasında kaldı

California yangınında Kim ’ın malikanesi alevlerin ortasında kaldı. Ancak özel itfaiye ekibi kuran model ve eşi bu sayede evi korudu. Malikane etrafına kazılan hendek alevleri durdurdu.

Alevlerin ortasında kaldı
ABD'nin California eyaleti neredeyse bir hafta süren korkunç yangının yaralarını sarmaya çalışıyor... Eyaleti küle çeviren yangında ölü sayısı 80'i buldu, bin 200 kayıptan haber alınamadığı bildirildi. 7 binden fazla evi yakan ve on binlerce eve zarar veren yangından Malibu gibi milyonluk malikanelerin bulunduğu bölge de nasibini aldı.Gerald Butler, ve gibi yıldızların evleri yanarken alevler Kim ve 'in evini de kapsadı. Günlerdir yandığı belirtilen evin ise zarar görmediği ortaya çıktı. Yangın başlayınca para vererek özel bir itfaiye ekibi kuran Kardashian ve West çifti, civarındaki her şeyin yandığı evlerinin zarar görmediği fotoğrafları paylaştı. Karelerde en az 60 milyon dolar değerindeki Hidden Hills'teki malikanenin sağlam olduğu görüldü. İtfaiyecilerin hendek kazarak yangını önlediği öğrenildi.
Günlerdir Kim Kardashian ve eşi Kanye West'in evinin kül olduğu haberi yayılmıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.