Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 26.10.2018 08:50
  • Son Güncelleme: 26.10.2018 09:47

böyle oldu! İşte Kelime-i Şehadet getirdiği anlar

Dünyaca ünlü İrlandalı sanatçı iyet'i seçerek oldu. Kelime-i Şehadet getirdiği anların görüntülerini yayınlayan O'Connor, adını aldı.

Sinead O'Connor böyle Müslüman oldu

51 yaşındaki İrlandalı sanatçı olduktan sonra ezan da okudu. O'Connor'ın Kelime-i Şehadet getirdiği anların görüntüleri yayınlandı.

"GURUR DUYUYORUM"
Hristiyanlığı bırakarak 'a geçtiğini duyuran , ismini aldı.

"Her akıllı ilahiyatçının doğal olarak varacağı bir sonuç" diyen O'Connor, "Müslüman olduğum için gurur duyuyorum. Bu, her akıllı ilahiyatçının doğal olarak varacağı bir sonuç. Tüm kutsal yazıtlar bizi İslam'a götürüyor. İslam tüm diğer kutsal kitapları gereksiz kılıyor." ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.