Bugünkü
Takvim

Korku başladı

’ın skandallarını anlatan ‘Korku’ kitabı dün piyasaya çıktı. Kitap saatler içinde hem online satışlarda hem kitapçılarda bir numaraya yükseldi...

Korku başladı
ABD Başkanı Nixon'ı istifaya götüren Watergate skandalının kahramanı tarafından 19 aylık araştırma sonucu yazılan Başkanı hakkındaki kitap dün satışa çıktı. 'Korku: Beyaz Saray'da Trump' adlı kitaptan sızan bilgiler bile gündemi değiştirirken özellikle bazı iddialar Beyaz Saray'ı karıştırdı.

ŞAKA GİBİ BİR KİTAP...
Kitaba göre Trump'ın eski başdanışmanı Steve Bannon'ın Ivanka Trump'a "Berbat bir çalışansın" demesi üzerine Ivanka'nın "Ben çalışan değilim. Başkanın kızıyım" yanıt vermesi Bannon'un görevden alınmasıyla sonuçlanmıştı. Kitapta bunlar gibi onlarca bölüm bulunurken, Donald Trump ise "Woodward'ın kitabı şaka gibi... Saldırı yağmuru. Gerçek kitabı ben yazacağım" açıklamasını yaptı. Dün satışa çıkan kitap önce Amazon'da sonra ise kitapçılarda saatler içinde bir numaraya oturdu.Bob Woodward, başkan indiren gazeteci olarak tanınıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.