Bugünkü
Takvim

tiyatrosu

Amerikan tiyatrosu
Amerikan kahve zinciri 'ın Milano kentinde açtığı ve şirketin espresso bazlı kahvelerin anavatanı olarak bilinen 'daki ilk mekanı olma özelliğini taşıyan restoranın yankıları sürüyor. Restoranın açılmasıyla birlikte binlerce kişinin kahve için tarihi binaya akın ettiği medyaya servis edilmişti. Ancak İtalyanlar, sosyal medyada kuyruğa girenlerin birçoğunun ABD'de eğitim gördüğü ve davet üzerinemekana gittiğini iddia etti. Starbucks konuyla ilgili açıklama yapmazken, İtalyanlar'ın Amerikan kahvesinden pek hoşlanmayacağı belirtildi. Bir İtalyan, "Amerikan kahvesinin İtalya'da iş yapması zor. Elbette zincirin tek halkasına gidenler dikkat çekebilir. İtalya'daki tek restoranı olduğu için kalabalık izlenimi verebilir" dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.