Bugünkü
Takvim

alev alev

Nixon’u deviren adam olarak gösterilen gazeteci ’ın “Korku: Trump ’da” isimli kitabı şimdiden ’yi salladı. ’de çıkacak kitap Beyaz Saray içinde dönen dalavereleri, oyunları anlattı.

Beyaz Saray alev alev
PULITZER ödüllü ve Watergate skandalını ortaya çıkararak dönemin Başkanı 'u koltuğundan eden ünlü gazeteci bu kez için harekete geçti. Woodward'ın yeni kitabı 'Korku: Trump 'da' 'de satışa çıkacakken, kitaptan bazı bölümler gündeme oturdu. ABD basını "Beyaz Saray'ı şimdiden korku saldı" derken, kitapta şu iddialar yer aldı:Woodward'ın kitabına göre Ivanka Trump, kendisine bağıran Steve Bannon'a "Sen bir çalışansın, ben değilim. Ben başkanın kızıyım" dedi. Beyaz Saray Genel Sekreteri John Kelly, Beyaz Saray çalışanlarıyla yaptığı bir toplantıda Trump için 'Salak' dedi. Kelly, Trump için "Onu bir şeye ikna etmeye çalışmak anlamsız. Aklını yitirmiş. Burası tımarhane" dedi.
Trump, Savunma Bakanı Jim Mattis'e "Neden Kore Yarımadası'na bu kadar para harcıyoruz?" diye sordu. Mattis ise "3. Dünya Savaşı'nı engellemek için" yanıtını verdi. Sonra da yanındakilere "İlkokul beşinci sınıf öğrencisi gibi davranıyor. Zeka yaşı ancak 11" dedi.
Suriye'deki kimyasal saldırının ardından Trump, Mattis'e Esad'a suikast düzenlenmesini istediğini belirtti. Trump'a "Peki efendim" diyen Mattis de telefonu kapattıktan sonra yardımcısıyla "Bunu tabii ki yapmayacağız" şeklinde konuştu.
Eski ekonomi danışmanı Gary Cohn'la sekreter Rob Porter, ülkeyi korumak adına Başkan'ın masasından bazı belgeleri imzalayamaması için kaçırıyorlardı.
Ulusal güvenlik yetkilileri: Sayın başkan, Twitter üzerinden ülkeyi savaşa sokabilirsiniz. Biraz daha dikkatli davransanız...Woodward'ın kitabına göre Ivanka Trump, kendisine bağıran 'a "Sen bir çalışansın, ben değilim. Ben başkanın kızıyım" dedi.Watergate Skandalı'nı ortaya çıkaran Bob Woodward, başkan indirebilen tek gazeteci olarak anılıyor.

kalan karakter 1000

tr sevdam tr sevdam

suratinda bile meymenet yok

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.09.2018 09:30

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.