Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 09.09.2018 19:25
  • Son Güncelleme: 09.09.2018 19:25

'de fırtına alarmı! ilan edildi

Kasırgaya dönüşen 'ndaki "Florence" adlı tropikal fırtınanın, gelecek hafta 'nin doğu kesimini vurabileceği bildirildi. Kasırga nedeniyle ülkenin doğu kesiminde yer alan Virginia, ve 'da ilan edildi

ABD'de alarm! Acil durum ilan edildi

'ndaki "Florence" adlı tropikal fırtınanın, bugünden itibaren şiddetini artırarak kasırga halini aldığı ve gelecek hafta 'nin doğu kesimindeki eyaletleri vurabileceği bildirildi.

uzmanları, şu anda Atlantik Okyanusu'nun 2 bin 414 kilometre açığında etkili olan "Florence" tropikal fırtınasının, 1. kategori kasırga halini aldığını duyurdu.

Uzmanlar, kasırganın perşembe günü ABD'nin doğu kıyısına ulaşacağını tahmin ettiklerini açıkladı.

 BAZI EYALETLER ACİL DURUM İLAN ETTİ 
"Florence" nedeniyle ülkenin doğu kesiminde yer alan Virginia, ve 'nın eyalet valileri, ilan etti.

Kasırganın Georgia eyaletinde de etkili olabileceği kaydedildi.

ABD Ulusal Kasırga Merkezi de "ABD'nin doğu kıyısındaki tüm bölgeler, özellikle Kuzey Florida'dan Kuzey Carolina'ya kadar olan kesimler, Florence'in ilerlemesini yakından takip etmeliler. Bu bölgedekiler, kasırga planlarını hazırda tutmalı ve yerel yetkililerin uyarılarına uymalılar." açıklamasını yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.