Bugünkü
Takvim

Esad’ı indirelim

Gazeteci Woodward’ın ‘Korku: ’da Trump’ adlı kitabından bölümler sızdı. Trump’ın, “Esad’a suikast düzenleyelim’ bölümü TT oldu

Esad’ı indirelim
Yalnızca 'yi değil yeryüzünü değiştiren Watergate skandalını ortaya çıkaran gazeteci Woodward'ın Trump kitabının birkaç bölümü bile, deprem etkisi yarattı. 'Korku: 'da Trump' adlı kitaba göre, eski avukatı ABD liderine başını çok ağrıtan soruşturmasında ifade vermesi halinde hapse girebileceği uyarısında bulundu. 'ta yer alan detaylardaki en çarpıcı bölümlerden biri de, Orta Doğu. Donald Trump, Savunma Bakanı Mattis'i arayıp 'deki rejimin lideri Esad'la ilgili talebini iletiyor: "Esad'a suikast düzenlenmesini istiyorum. Lanet olsun, onu öldürelim!" ABD Savunma Bakanı Mattis'in Kuzey Kore ile ilgili bir toplantıyı terk eden Trump'a, "Maalesef algısı ortaokul öğrencisi gibi" dediği bölümlerin de dikkat çekeceği belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.