Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 06.09.2018 22:57
  • Son Güncelleme: 06.09.2018 22:57

eski Başkanı : Trump önümüzdeki yılı göremez

eski Başkanı 'ın Mart ayında bir konuşmasında Trump'ın 2019'u göremeyeceğini vurguladığı ortaya çıktı

Trump önümüzdeki yılı göremez
The internet sitesinde yer alan Michael Weiss imzalı makalede, son zamanlarda Evanjelistler'in kontrol altına aldığı 'ın 2019 yılbaşını görmeden ofisi terk etmek zorunda kalacağı bildirildi.


eski Başkanı 'ın Mart ayında bir toplantıda son zamanlarda dünyanın birçok kesiminden tepki toplayan Donald Trump'ın, 'daki görevinde ilk dönemini tamamlayamadan görevden ayrılmak zorunda kalacağını söylediği ortaya çıktı.EVANJELİSTLERİN BASKISI ALTINDA
Göreve ilk geldiğinde bazı kesimler tarafından olumlu karşılanan Donald Trump'ın zamanla skandal bir isme dönüşünün arkasında evanjelistlerin olduğu biliniyor.

Gerek , gerek konularında Evanjelistlerin baskısı altında hareket eden Trump, içeride yaşadığı sıkışıklığın çaresini evanjelistlere sarılmakta buldu.EVANJELİSTLERİN OFİS'TEKİ KOLU PENCE
Son zamanlarda Evanjelistlerin etkisi altına giren ve onlardan gelen buyruklara göre hareket eden Donald Trump'ın bu durumun içerisinde olmasındaki en büyük etkenlerden biri ABD Başkan Yardımcısı Pence. Pence'in Evanjelistlerle derin bir bağı olduğu ve Ofis'e onların isteği doğrultusunda ve emirlerini yerine getirmek üzere yerleştirildiği biliniyor.

Türkiye'ye Ajan Brunson üzerinden yapılan saldırılarda da Pence'in başrolde olduğu ve Trump'ı tetikleyen etken olduğu biliniyordu.

Yaşanan son gelişmelerle beraber Donald Trump'ın yakın zamanda Beyaz Saray'daki görevinden ayrılacağı iddiaları iyice yoğunluk kazandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.