Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 18.05.2018 13:32
  • Son Güncelleme: 18.05.2018 13:32

Ruhani: Siyonistlere izin vermemeliyiz

, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Liderler Zirvesi'ne katılmak için 'a hareket etmeden önce Tahran'da yaptığı konuşmada, "Siyonistlerin yasadışı durumlarını kademeli olarak meşru kılmalarına izin vermemeliyiz" diye uyardı.

Ruhani: Siyonistlere izin vermemeliyiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'deki son gelişmelerin ardından yaptığı davet üzerine 'a gittiğini belirten Ruhani, "ABD'nin büyükelçiliğini 'e taşıması, Güvenlik Konseyi kararlarına ve uluslararası kurallar aykırıdır. ABD yönetimi bugün İslam dünyası ve kamuoyunda her zamankinden daha fazla nefret edilir hale geldi" dedi.

'BU TOPRAKLARIN GERÇEK SAHİBİ FİLİSTİN HALKI'
Ruhani, Filistin ve Kudüs meselesinin her zaman İslam dünyasının ilk meselesi olduğunu söylerdi ve ekledi, "Bu toprakların gerçek sahibi Filistin halkıdır."

kalan karakter 1000

hicab hicab

ne oldu mister ruhani, daha düne kadar önün baska söylüyordu arkan baska. atesin isini mi yoksa kendinimi hissettin ha .

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 18.05.2018 14:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.