Bugünkü
Takvim

Sirkte ölüm

’de () şok ölüm... 38 yaşındaki Fransız trapezci cumartesi günkü gösteri sırasında havada şovunu icra ederken bir anda sahneye düştü

Sirkte ölüm
Sirklerde sadece hayvanların değil insanların da hayatının tehlikede olduğu bir kez daha kanıtlandı... 'in () ABD'nin Florida eyaletindeki gösterisi sırasında trapezci sahneye düşerek hayatını kaybetti. , Cirque du Soleil'in Florida'nın Tampa kentindeki 'VOLTA' adlı gösterisi sırasında yaşandı. İpten ipe atlarken bir anda yere çakılan Yann Arnaud, alanında en iyilerden biri olarak gösteriliyordu. Arnaud 15 yıldır Cirque du Soleil ile birlikte şovlara çıkıyordu. Sirkin tarihinde daha önce de sahnede ölümler yaşanmıştı. 2013'te 'ta akrobat Sarah Guyard Guillot 28 metre yükseklikten düşerek hayatını kaybetmişti. 2016'da ise Olivier Rochette, San Fransisco'da teleskopik asansörün kendisine çarpması sonucu yaşamını yitirmişti. Cirque du Soleil CEO'su Daniel Lamarre, "Hepimiz, Yann'ın ekibi VOLTA olarak bu zor zamanlarda sonuna kadar onun ailesinin destekçisi olacağız" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.