• Dünya
  • 06.12.2017 21:47
  • Son Güncelleme: 06.12.2017 - 21:47

Hamas: "Cehennemin kapılarını açtılar"

ABD Başkanı 'ın skandal kararına ilişkin Hamas, "Cehennemin kapılarını açtılar" açıklamasında bulundu...

Hamas: Cehennemin kapılarını açtılar

Hamas lideri , "ABD yönetiminin işgal altındaki Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıması bilinen tüm kırmızı çizgileri aşmaktır" dedi.

Hamas lideri İsmail Haniye, ABD Başkanı Donald 'ın Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıma kararına ilişkin açıklamada bulundu. Trump yönetimi tarafından İsrail'in başkenti olarak Kudüs'ün tanınması kararının İsrail işgaline karşı her türlü durumu ateşleyeceğini ifade etti. Haniye, Arap liderlerine gönderdiği mesajında Filistinlilerin böyle bir komploya izin vermeyeceklerini dile getirerek, topraklarını ve kutsal alanları korumak için gerekeni yapacaklarını ifade etti. Haniye, "ABD yönetimi, her zaman İsrail işgalinin yanında oldu ve Filistin halkına yönelik savaş gündemlerini destekledi. ABD yönetiminin işgal altındaki Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıması bilinen tüm kırmızı çizgileri aşmaktır" dedi. Haniye, Arap ve Müslüman liderlere de "komploya" karşı tepki verme çağrısında bulundu.

kalan karakter 1000

BGK BGK

KUDÜS düşerse MEKKE MEDİNE tehlike altına girer DÜNYADAKİ MÜSLÜMANLAR ayağa kalkmalıdır

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.12.2017 10:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT