;

'da kırmızı alarm! Metro istasyonu tahliye edildi

İngiltere'nin başkenti 'da Oxford metro istasyonu tahliye edildi. Bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Tedbir amaçlı bölgedeki alışveriş merkezleri de boşaltıldı.

Londrada kırmızı alarm! Metro istasyonu tahliye edildi

İngiltere'nin başkenti 'da Oxford Circus Metro İstasyonu'nda hareketli dakikalar yaşandı. İstasyonda bulunan kişiler, silah seslerinin duyulmasının ardından tahliye edildi.İngiltere'nin başkenti Londra'da Oxford Circus Metro İstasyonu'nda bulunan kişiler, silah seslerinin duyulmasının ardından tahliye edildi.


Londra polisi ile İngiliz Ulaştırma Polisi'nden (BTP) yapılan ortak açıklamaya göre, yetkililer bölgede ateş edildiğine dair herhangi bir delil bulamadı.

Silahlı polis memurlarının halen bölgede olduğu bildirilen açıklamada, çevredeki binalarda bulunanlara, oldukları yerde kalmaları, sokakta olanlara ise Oxford Caddesi'nden ayrılmaları tavsiye edildi.

Polis ayrıca bölgenin halen güvenlik kordonu altında tutulduğunu ve arandığını hatırlattı.

Etiketler:
  • 24 Kasım 2017, Cuma 20:02

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.