• Dünya
  • 15.11.2017 08:55
  • Son Güncelleme: 15.11.2017 - 08:55

Eski Başkanı ci çıktı

Eski CIA çalışanının kızı 16 yaşındayken, eski Başkanı George H.W. Bush tarafından edildiğini söyledi. Eski başkan hakkındaki taciz suçlamaları 6’ya yükseldi

Eski ABD Başkanı tacizci çıktı

'de eski CIA çalışanının kızı Roslyn Corrigan, 16 yaşındayken eski ABD Başkanı George H.W. Bush'un kendisini ettiğini ileri sürdü. Time dergisine konuşan Corrigan, tacizin 2003'te babasının da aralarında bulunduğu CIA çalışanları ile Bush'un Teksas eyaletindeki toplantısı sırasında yaşandığını anlattı. Annesiyle birlikte Bush'un yanında fotoğraf çekimi için poz verdiklerini söyleyen Corrigan, "Tam fotoğraf çekimi sırasında elini belimden aşağı kaydırdı ve kalçamı sıktı" diye konuştu. Carrigan sözlerine, "Benim ilk tepkim mutlak korkuydu. Şaşkına dönmüştüm. Hiçbir şey söylemedim. Bir genç kız, eski ABD başkanına ne diyebilirdi ki? 'Hey dostum bana öyle dokunamazsın' mı diyecektim" ifadeleriyle devam etti. Taciz sırasında Bush'un 79, kendisinin ise 16 yaşında olduğunu hatırlatan Corrigan, "Ben sadece bir çocuktum" dedi.

DALGA GEÇER GİBİ ÖZÜR
Daha önceki açıklamalarında baba Bush'un bazı kadınlara uygunsuz biçimde dokunduğunu doğrulayan sözcüsü Jim McGrath, "Kimseye bilinçli şekilde acı yaşatmak istemiyordu. Fotoğraf çekimi sırasında incittiği herkesten özür diliyor" ifadelerini paylaşmıştı.
ABD'nin 41'inci Başkanı hakkındaki suçlamaların sayısı, Roslyn Corrigan'ın açıklamalarıyla beraber 6'ya ulaştı. Ekim ayında birçok kadın, fotoğraf çekimleri esnasında Bush'un benzer davranışlar sergilediğini basınla paylaşmıştı. Başkanlık koltuğuna oturmadan önce CIA Başkanlığı görevini yürüten Bush'u suçlayan ilk isim, oyuncu Heather Lind olmuştu. Lind, 2014'te bir fotoğraf çekimi sırasında Bush'un kendisini taciz ettiğini duyurmuştu. Şu an 93 yaşında olan Bush'u cinsel tacizle suçlayanlar arasında yazar Christina Baker Kline da bulunuyor.

O ANIN FOTOĞRAFI
Roslyn Corrigan, tacizin Teksas'taki toplantı sırasında yaşandığını belirtip o anın fotoğrafını da paylaştı. Corrigan, "Fotoğrafta da görülebileceği gibi ağzım açık kalmıştı" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

BGK BGK

CİA nın OYUNCAĞI BUSH AİLESİ DÜNYAYA TERÖR SAVAŞ YAYDI TACİZ SKANDALI ayrı bir AHLAKSIZLIK

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 15.11.2017 10:08
BGK BGK

ŞEYTANIN AİLESİ BUSH AİLESİ lanetli bir aile DÜNYAYI CEHENNEME çevirdiler

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 15.11.2017 10:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT