• Dünya
  • 14.11.2017 14:02
  • Son Güncelleme: 14.11.2017 - 14:02

nden elektrikli işkence

nin gerçek yüzünü gösteren görüntüler bir kez daha ortaya çıktı. Sosyal medyada yayılan skandal görüntülerde ABD polisinin sandalyeye bağlanmış bir şüpheliye elektrik vererek bir suçu üstlenmesi için işkence yapılıyor.

ABD polisinden elektrikli işkence

nin skandal görüntüleri sosyal medyaya sızdı.

Görüntülerde ABD polisi polis merkezi nezarethanesinde, sandalyeye bağlanmış bir şüpheliye şok tapancası ile elektrik verip suçu kabul etmesi için işkence yapıyor. İşkence gören çareriz adamın çığlıkları ise yürekleri yakıyor.

Dünyaya demokrasi ve insan hakları dersi vermeye kalkan ABD'den gelen bu görüntüler sosyal medya'da oldukça tepki çekti. Kullanıcılar yorumlarında "İşte ABD'nin gerek yüzü" dedi.

En son ABD'de Saint Louis kentinde siyah genci vuran polisin beraat etmesi üzerine başlayan protesto gösterileri büyüyerek isyana dönüşmüş birçok kentte ayaklanmalara sebep olmuştu. ABD polisi özellikle siyahi ve müslümanlara karşı yaptığı insan hakları ihlalleriyle ünlü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT