Bugünkü
Takvim

Yine saçmaladı

ABONE OL
Yine saçmaladı
ABD'nin emri ile Katar'a ambargo uygulayan ülkelerden Bahreyn, yine haddini aştı. Bahreyn Dışişleri Bakanı Halid bin Ahmed Al Halife, ambargo uygulayan ülkelerin isteklerini yerine getirinceye kadar Katar'ın Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) üyeliğinin dondurulmasını istedi. Al Halife, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "KİK'in korunması için atılması gereken doğru adım, ambargo uygulayan ülkelerin isteklerini yerine getirinceye kadar Katar'ın üyeliğinin dondurulmasıdır. Bunu yapmadığı takdirde (Katar'ın) KİK'ten çıkması bizim için iyi olacaktır" ifadesini kullandı. Bu açıklama tepkilere neden oldu. Katar, Bahreyn'in açıklamalarının cirddiye alınacak hiçbir tutarlı tarafının olmadığı belirtildi. Bahreyn, Trump'ın istediği her açıklamayı yaparak, birçok Müslüman ülkenin tepkisini çekmişti.

kalan karakter 1000

neslihan neslihan

abd nin maşası olmak için amma it varmış dünyada

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.11.2017 16:13
TÜRKİYEM TÜRKİYEM

ULAN SİZ MÜSLÜMAN GEÇİNEN AMA ALAKASI OLAMAYAN ABD YE KÖPEKLİK YAPAN YARATIKLARDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLSİNİZ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 31.10.2017 11:17
Ali Mehter Ali Mehter

Belasini ariyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 31.10.2017 10:44
ilhan ilhan

abd itleri...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 31.10.2017 10:12
fahrettin,, fahrettin,,

ABD nin köpeği ,

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 31.10.2017 08:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.