Bugünkü
Takvim

Rusya kabusu

ABD Başkanı ’ın kabusu haline gelen Rusya soruşturmasında ilk deprem gerçekleşti. FBI, Trump’ın kampanya yöneticisi ’u tutukladı...

ABONE OL
Rusya kabusu
ABD'de iki güç Rusya merkezli savaşı zirveye çıktı. Hillary Clinton'ı yöneten güç, Trump'ı ve ekibini Rusya ile bağlantılı gösterip, arka arkaya hamleler yapmaya başladı. Son olarak FBI'ın Trump'ın ekibinde görevli 14 kişiyi gözaltına alınacağı iddia edildi. ABD Başkanı , "Bu skandal bir karar ve kabul edilemez. Hillary Clinton'ın ekibi, kendini ne zannediyor" diyerek tepki gösterdi.KARA PARA AKLAMA SUÇU
İki taraf arasında restleşme sürerken, Trump'ın kampanya yöneticisi , savcılığın teslim olma çağrısına uydu ve FBI'a gitti. Sadece 20 dakikalık bir sorgu sonrası Manafort tutuklandı. Manafort'la birlikte savcılığa çağrılan bir diğer isim, eski iş ortağı Rick Gates. Rusya ile sıkı ilişkileri bilinen Manafort'un evine, Ağustos ayında baskın düzenlenmişti. Virginia'daki evde arama yapan FBI, birçok kayıt ve evraka el koymuştu. Manafort ve Gates, ABD'ye karşı komplo, para aklama teşebbüsü, mali olarak yeterli beyanda bulunamamak ve yabancı bir ülkenin kayıtsız ajanı olmak gibi 12 farklı suçlamayla karşı karşıya.


MANAFORT, kendi aracıyla geldiği FBI'da tutuklandı.


RİCK GATES

kalan karakter 1000

MAHO MAHO

Cenabı Allah,çoktan abd kafiri,zalimi,bozguncusunun fişini çekti.yok olmaktan kurtulamayacaklar İnşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 31.10.2017 12:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.