Bugünkü
Takvim

Büyük tehlike

ABONE OL
Büyük tehlike
ABD eski Dışişleri Bakanı Henry Kissinger, Güney Kore ve Japonya'nın da Kuzey Kore tehdidi karşısında nükleer silahlanma seçeneğini değerlendirdiğini söyledi. Kissinger "Kuzey Kore nükleer silah bulundurmaya devam ederse, bu durum Asya'nın geri kalanında da yayılmak zorunda kalacak. Bu da büyük risktir. ABD bölgedeki gerilimi düşürmek için acele etmeli. Aksi durumda bölge bir daha huzuru bulamaz" dedi.

kalan karakter 1000

ulkesiniseven ulkesiniseven

Bence Kissinger önce kendi tehditlerini ve silahlarini yok etsin dünyanin gerisi otomatikman silahlanmayi birakir. Serefsizin önde gideni sizsiniz kore degil.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 31.10.2017 08:06

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.