Bugünkü
Takvim

İngilizler’in son yalanı şaşırtmadı

ABONE OL
İngilizler’in son yalanı şaşırtmadı
İngiltere, Rusya Devlet Başkanı 'in gitmesi için geçmişte de her yolu denedi. Ancak başarılı olamayan İngilizler'in yalanı çok seven medyası, buna son bir halka daha ekledi. İngiliz basını, Putin'in görevi bırakacağını ve yerine kızı Katerina'yı hazırlayacağını öne sürdü. Putin'in ilerleyen yaşı dolayısıyla devlet başkanlığına aday olamayacağı iddia edildi. Bu saçma iddia, Rus medyası tarafından da alay konusu oldu. Sputnik, "İngilizler, saçma rüyalar görüyor. Hala anlamıyorlar, Rusya 'ye birkaç beden büyük gelir" diye yazdı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.