Bugünkü
Takvim

Paraları yedi

ABONE OL
Paraları yedi
Cezayir uyruklu Salah M., geçen hafta Cezayir'den İstanbul'a geldi. Ertesi gün şiddetli karın ağrısı şikayetiyle özel bir hastaneye gitti. Hastanın karnında rulolar halinde para tespit edildi. Ameliyata alınan 'nin midesindeki 288 adet 500 Euro, ameliyatla çıkarılabildi. Cezayirli adamın midesinden çıkarılan toplam 144 bin Euro'nun bir kısmı jelatine sarılmış, bir kısmıysa tahrip olmuş haldeydi. Hastane, olayı polise bildirdi. Salah M.'nin yuttuğu paralar adli emanete verildi. Polise ifade veren şüpheli ise Cezayir'den getirdiği paraları midesinden çıkartıp vergi kaçırmak istediğini söyledi. Salah M. tutuksuz yargılanmak üzere salıverildi.Dilek YAMAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.