Bugünkü
Takvim

Ultra !

ABD eski başkanları Jimmy Carter, Barack Obama, Bill Clinton iel baba ve oğul George Bush’lar, bir etkinlikte bir araya geldi. Buluşma nedeniyle Amerikan tarihinin en büyük sı, 670 gizli servis ajanı iel yapıldı...

ABONE OL
Ultra koruma!
ABD'nin 5 eski başkanı Jimmy Carter, George H. W. Bush, Bill Clinton, George W. Bush, Barack Obama ile baba ve oğul George Bush'lar, Harvey, Irma ve Maria kasırgalarının yaralarının sarılması amacıyla düzenlenen bağış konserinde bir araya geldi. Teksas, Florida, Louisiana, Porto Riko ve Virgin Adaları'ndaki afetzedelere yardım toplanması için Teksas'ta bir üniversitenin ev sahipliğinde düzenlenen konserde, 5 eski başkan 2013 yılından bu yana ilk kez yan yana görüldü. George H.W. Bush'un sözcüsü Jim McGrath, eski başkanların desteğiyle 7 Eylül'den bu yana düzenlenen bağış kampanyasında 31 milyon dolar toplandığını açıkladı. Ancak bu toplantıdan daha çok dikkat çeken bir detay vardı. Bir tehdit ihbarı mıdır bilinmez ama, 5 başkanı k için 670 gizli servis ajanının görev yaptığı ortaya çıktı. Ajanların büyük bir çoğunluğunun belli aralıklarla salon ve çevresinde önemli noktalara yerleştirildiği, konser anında da ön tarafta bulunan birçok kişinin de ajan olduğuna dikkat çekildi.

kalan karakter 1000

Zebani Zebani

Bu dunyada korumalari digerinde Zebanileri bol olsun!!!Bir kacinin gozbebeginde Azraili gormus gibi oldum,Hani basta akbaba dolanir ya?o halde beklerler.........

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.10.2017 10:24
Timbuktu Timbuktu

Insanoglunun yarattigi igrenc Katiller-Toplulugu! Resimde sadece Nazi-Torunlari eksik!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.10.2017 10:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.