Bugünkü
Takvim

Alman lerini kullanıyor

hükümeti, yi "'nın eğitim amaçlı verdiği leri hükümet güçlerine karşı kullanmakla" suçladı.

  • Dünya
  • 20.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 20.10.2017 19:51
ABONE OL
Peşmerge Alman füzelerini kullanıyor

Savunma Bakanlığına bağlı "Savaş Medya Ağı" tarafından yapılan yazılı açıklamada, "Dünya ülkelerinin, Irak'a ve özellikle ye terör örgütü DEAŞ'a karşı verdiği mücadelesinde sağladığı destek memnuniyet verici ancak Peşmerge, Altunköprü'de 'nın vermiş olduğu leri merkezi yönetim güçlerine karşı kullandı." denildi.

Peşmergenin attığı füzeler nedeniyle merkezi hükümet güçlerinden ölen ve yaralananların olduğu ifade edilen açıklamada, "Peşmerge, silahın sadece teröre karşı kullanılmasını gerektiren anlaşmalara aykırı davranmıştır." ifadelerine yer verildi.

Kerkük kentine bağlı Altunköprü kasabasında bu sabah Irak güçleri ile 2014'teki DEAŞ saldırıları sonrası bölgeye yerleşen Peşmerge arasında çatışma çıkmıştı.

kalan karakter 1000

T.C. T.C.

bu coğrafyadan haçlıları siyonistleri çıkarmalıyız nasıl mı osmanlı sistemiyle.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.10.2017 08:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.