Bugünkü
Takvim

"PKK'lı teröristlerin cesetleri buralarda kaldı"

Irak ordusunun 'e giren ilk birliğinin başında bulunan Türkmen komutan "Çok sayıda PKK'lının cesedi Kerkük sokaklarında kaldı" dedi.

  • Dünya
  • 17.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 17.10.2017 19:46
ABONE OL
PKK'lı teröristlerin cesetleri buralarda kaldı

Irak ordusunun 'e giren birliklerinin başında bulunan Türkmen komutan Zeki Muratlı, NTV canlı yayınına bağlanıp operasyon hakkında açıklamalar yaptı.

PKK'LI TERÖRİSTLERİN CESETLERİ BURALARDA KALDI
Türkmen komutan, Kerkük sokaklarının çatışmalarda öldürülen PKK'lı teröristlerle dolu olduğunu söyledi.

Türkmen komutan sözlerine şöyle devam etti; "Mesud Barzani PKK'ya çok güvendi. Kendi Kürdüne güvenmeyip gidip PKK'yı getirdi. Çok sayıda PKK'lının cenazesi buralarda kaldı. Ordunun önünde herşeyi bırakıp gittiler"

IRAK ORDUSU ERBİL'E OPERASYON YAPACAK MI?
Türkmen komutan, Irak ordusu ve Haşdi Şabi güçlerinin Erbil'e doğru ilerleyeceği ile ilgili soruya karşılık olarak "şuan böyle bir şey yok" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.