Bugünkü
Takvim

'En ciddi saldırıyla karşı karşıyayız'

İngiltere İç İstihbarat Servisi () Müdürü Andrew Parker, şiddetli terör saldırılarına karşı uyarıda bulundu.

  • Dünya
  • 17.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 17.10.2017 22:29
ABONE OL
'En ciddi saldırıyla karşı karşıyayız'

İngiltere İç İstihbarat Servisi () Müdürü Andrew Parker, şiddetli terör saldırılarına karşı uyarıda bulundu. Parker, Westminster, Manchester ve Londra Köprüsü'nde gerçekleşen terör saldırılarının, gelecekteki tehditlere karşı açık kapı bıraktığını söyledi.

DAHA ÖNCE GÖRMEDİĞİMİZ ÖLÇEKTE
Olası bir terör saldırısının beklenildiğini belirten Parker, "Bu tehdit çok boyutlu, hızla gelişen ve daha önce görmediğimiz bir ölçekte ve tempoda çalışıyor. En ciddi terör saldırısıyla karşı karşıyayız. Bunu belirlemek daha zor olabilir "dedi.

Öte yandan Parker, MI5'taki çalışan personel sayısının artan tehditler doğrultusunda 4 binden 5 bine çıkarıldığını belirtti.

kalan karakter 1000

tevfik,, tevfik,,

bu terörü dünyaya sizler ihraç ettiniz ,,şimdi size dönüyor ,birazda sizler yandım anam deyin,

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.10.2017 08:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.