Bugünkü
Takvim

’ı yaktılar

Los Angeles’ı yaktılar
California eyaletine bağlı Los Angeles kenti başta olmak üzere 7 kentteki yangınlar 6 gün geçmesine rağmen kontrol altına alınamadı. Yetkililer, hayatını kaybedenlerin sayısının 31'e yükseldiğini, 400'den fazla kişiden ise haber alınamadığını açıkladı. 7 kentteki 17 noktadaki yangınlarda 4 bin civarında villa ile 647 kilometrekareden fazla ormanlık alan kül oldu. Ünlü çizgi karakter Snoopy'nin 2000 yılında ölen yaratıcısı Charles Schulz'un evi de yandı. 78 yaşındaki dul eşi Jean Schulz alevlerden kaçmayı başardı. Yangınların sabotaj olma ihtimalinin de araştırıldığı belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.