Bugünkü
Takvim

Taciz ateşi!

ABONE OL
Taciz ateşi!
Hollywood dünyası taciz skandalıyla çalkalandı. Oscarlı yapımcı Harvey Weinstein, 30 yıl boyunca ünlü oyuncuları taciz ettiğini açıkladı. 65 yaşındaki yapımcının en az 8 kadınla yargı yoluna gitmemeleri karşılığında özel anlaşmalar yaptığı ortaya çıktı. Mağdur oyuncular arasında Asia Argento, Ashley Judd, Angelina Jolie ve Gwyneth Paltrow gibi isimler de vardı. Skandalın deşifre edilmesinin ardından taciz mağdurları sessizliklerini bozmaya başladı.'O ZAMAN ÇOCUKTUM'
Angelina Jolie, 'Playing by Heart' (Çapraz Hayatlar) filminin çekildiği 1988'de, 23 yaşındayken bir otel odasında Weinstein'in tacizine uğradığını açıkladı. ABD'li aktris, "Gençliğimde ile oldukça kötü bir deneyim yaşadım ve onunla bir daha asla çalışmadım. Onunla çalışan kadınları da uyardım" ifadelerini kullandı. Mağdurlardan Gwyneth Paltrow da henüz 22 yaşındayken ünlü yapımcının tacizine uğradığını anlattı. Weinstein'in kendisini elle taciz ettiğini belirten güzel oyuncu, "Yaşananları o dönemdeki erkek arkadaşım Brad Pitt'e anlattım. O zaman daha çocuktum, ama çok korktum" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.