;

FEDakar Ivanka

Amerikan Merkez Bankası Başkanı (FED) Janet Yellen’ı Washington’daki malikanesinde ağırladı! Bu görüşmeden sonra Yellen’in aldığı kararlar Beyaz Saray’ı rahatsız etmedi... Amerikan medyası, Yellen’in bir dönem daha başkan kalacağını iddia etti.

FEDakar Ivanka
Emlak Kralı , ABD Başkanı seçildi. Gözler kızı 'a çevrildi. Ivanka, babasının danışmanı olarak göreve geldi. Kendisine Beyaz Saray'da bir ofis verildi. Trump'ın tüm kilit kararlarının arkasında Ivanka'nın olduğu kaydedildi. Ivanka'yla ilgili iddialara şimdi de FED Başkanı (Amerikan Merkez Bankası) Janet Yellen eklendi. Buna göre Donald Trump, seçim kampanyalarında sürekli olarak ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Janet Yellen'i hedef seçti. FED'in yapay bir ekonomi yarattığını belirterek, "Faiz oranlarını düşük tutuyorlar çünkü her şeyin çökmesini istemiyorlar" dedi. Görev süresi dolduğunda onu yeniden aday göstermeyeceğini belirtti. Ancak Trump 25 Temmuz'da The Wall Street Journal gazetesine bir demeç verdi. Yellen'in iyi bir iş çıkardığını ve kendisine saygı duyduğunu söyledi. Yellen'in ikinci bir 4 yıl için görevde kalmasını değerlendireceğini belirtti. Peki ne oldu da Başkan Trump'ın fikri değişti. İşte herkes bu soruya cevap ararken, Ivanka Trump'la ilgili iddia öne çıktı.


Janet Yellen

ÖNEMLİ BİLGİLERİ VERDİ...
Ivanka Trump'ın 17 Temmuz'da Washington'daki evinde Yellen'i kabul ağırladığı ortaya çıktı. Buluşmanın kahvaltı ile başlayıp akşam saatlerine kadar sürdüğü öğrenildi. Hatta bu gizli toplantı sırasında Yellen'ın çok gizli bilgileri Ivanka Trump'a verdiği kaydedil di. İşte 17 Temmuz'daki bu buluşmadan sadece 8 gün sonra Donald Trump, bir dönem eleştirdiği Yellen'a övgüler dizdi. Amerikan medyası da, Washington'daki görüşmeden sonra FED Başkanı Yellen'ın bir dönem daha görevinde kalacağını yazdı.
Etiketler: ,

kalan karakter 1000

birsu birsu

karşılıksız dolar ın, yapay ekonomisi ne tüm dünya köle... inanılır gibi değil...

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 15.09.2017 15:02
ihsan ihsan

biraz daha yellen sonra hava olup uçarsın

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.09.2017 10:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.