;
Ne ayaksın sen
House of Borgezie isimli ayakkabı firması 312 bin dolarlık ayakkabılar üretti. Firmanın sahibi Chris Shellis, bu topukluların neden bu kadar pahalı olduğunu anlattı. Ömür boyu garantili olmaları, çabucak tamir edilebilmeleri ya da yeni bir çiftin verileceğinin teminat edildiği özelliklerinden bazıları olarak sıralandı. Bu stilettolarun, bin 290 değerli taş ile kaplandığından kusursuz derecede parlak göründüğü belirtildi. En önemli özelliği de ayakkabıların her birinde bulunan plasterin, sahibinin ayak şeklini alması oldu. Bu özelliğin inanılmaz bir konfor sağlaması ise en çok ünlü şarkıcı Beyonce'un dikkatini çekti. Geçen ay ikinci bebeğini dünyaya getiren dünyaca ünlü ABD'li şarkıcının bu ayakkabılar için 312 bin dolar (1 milyon 100 bin TL) ödediği öğrenildi.BİR ÇİFTİ 1 MİLYON 100 BİN TL
Bazıları elmas olan bin 290 değerli taşla süslü olan bu ayakkabılar yüksek topukları ile dikkat çekti. Ayakkabı lüks görüntüsünün yanı sıra tabanındaki özellik sayesinde aynı zamanda konforlu bir yürüyüş de sunuyor.
Etiketler:
  • 12 Eylül 2017, Salı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.