;

Koruma ordusu!

Dünyanın en zengin işadamlarından , aldığı tehditler nedeniyle koruma ekibinin sayısını 40’a çıkardı. Eski CIA ajanlarından oluşan ekibin yıllık maliyeti ise 4 milyon dolar.

Koruma ordusu!
Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in aldığı tehditler nedeniyle koruma sayısının 40'a çıktığı belirtildi. Milyarder işadamı eşi Priscilla Chan ve çocuklarının da güvenliğinin sağlanması için eski CIA ajanlarından ve ordudan ayrılanlardan oluşan 40 kişilik ekibin yıllık maliyetinin 4 milyon dolar olduğu açıklandı.

SON TEKNOLOJİ
Görevliler, Zuckerberg'i korumak için vardiyalı çalışırken güvenlik ekibinin abğlı olduğu birimden yetkili biri, "Zuckerberg çok başarılı biri. Başarılı her zengin işadamının olduğu gibi onun da korumasının olması kadar doğal bir durum yok. İşadamlarının tehdit alması günümüz için sıradan bir durum. Ancak biz ekibimizi çok özel birimden seçtik. Zuckerberg ve ailesinin güvenliği için son teknoloji aletler de kullanılıyor" dedi.
Etiketler: ,
  • 12 Eylül 2017, Salı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.