;

Miami'de yağma!

kasırgasının feci şekilde vurduğu , şimdi de bölgede yağma yapan hırsızlarla başa çıkmaya çalışıyor. Özel polisler bölgeye inerken, kasırga ve yağmanın çok büyük maddi zararlara yol açtığı görülmeye başlandı.

Miamide yağma!

bir yandan son zamanların en büyük felaketler zinciri ile mücadelesini sürdürürken, diğer yandan da felaketlerin ardından gelen yağma, hırsızlık ve suç olayları ile mücadele ediyor.

Harvey kasırgasının ardından Doğu kıyılarında etkisini gösteren , bölgeyi savaş alanına çevirdi. 6,3 Milyon kişinin tahliye kararıyla boşalttırıldığı bölge hayalet kentlere dönerken, evlerin ve dükkanların boşalmasını fırsat bilen çeteler yağma ve hırsızlık faaliyetlerine başladı.

Irma'nın vurduğu Miami'de yağmalar başladı

Orlando'da iki kişi ise bir silah dükkanına girdiler. Silah çalmaya çalışan adamlar polis tarafından yakalandı.

Irma'nın vurduğu Miami'de yağmalar başladı

Florida genelinde de ev hırsızlıkları ve market yağmalamaları vardı. Özel harekat polislerinin ihbar üzerine bölgede operasyonlar yaptığı bildirilirken, şu ana kadar 32 kişinin yakalanarak gözaltına alındığı açıklandı.

Irma'nın vurduğu Miami'de yağmalar başladı

IRMA FELAKETİ YAVAŞLIYOR

Bölgede dün itibariyle net olarak etkisini gösteren Irma, bugün yavaşlamaya başladı. 4. kategoride bulunduğu açıklanan Irma, bugün itibariyle 2. kategoride seyrine devam edecek.

Irma'nın vurduğu Miami'de yağmalar başladı

Etkisini sürdüreceği açıklanan felaketin ekonomik bilançosunun 150 milyar doları aşabileceği bekleniyor. Bölgeden 6,3 milyon kişinin tahliyesi gerçekleştirilmişti.

Irma'nın vurduğu Miami'de yağmalar başladı

Etiketler: ,
  • 11 Eylül 2017, Pazartesi 11:29

kalan karakter 1000

birsu birsu

bunların genetiği yağma, talan vahşet, katliam.. devleti ne ki, halkı ne olsun?

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 11.09.2017 16:35
turan turan

pkk ya yardım yaparsan öcümüz Allah tarafından alınır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet29
hayır0
cevapla 11.09.2017 14:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.