;

Korkunç

’nda ilerleyip kısa sürede beşinci kategoriye yükselen , dün Karayipler’i 298 KM hızla vurdu. Miami’deki Sibel Can, oğlu Engincan, Ceyda Ateş ve sevgilisi büyük korku yaşadı.

Korkunç Irma
ABD ve Karayip adaları Harvey fırtınasının yaralarını sarmaya çalışırken, sı Atlas Okyanusu'ndan karaya ulaştı. Ulusal Hava Dairesi, 5. kategoride yer alan ve rüzgar hızı saatte 295 kilometreyi bulan Irma kasırgasının Karayipler'in kuzeyinde etkili olmaya başladığını açıkladı. Turistik adalar St. Barts, Saint Martin ve Barbuda sular altında kaldı. Başkanı Donald Trump'ın malikanesinin de sular altında kaldığı açıklandı. ABD'li uzmanlar Irma'nın hafta sonu Meksika Körfezi'ni geçip anakarada Florida'dan Kuzey Carolina'ya kadar büyük bir alanda büyük bir can kaybına mal olacağını açıkladı. Olağanüstü hal ilan edilen Florida'da bazı bölgelerde yaşayanlar için zorunlu tahliye kararı alındı. Halk marketlerin ve benzincilerin önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Kasırganın yaklaştığı Miami ve çevresinde bulunan Sibel Can ve oğlu Engincan Ural, Ceyda Ateş ile sevgilisi Buğra Toplusoy, Süreyya Yalçın ve eşi Ozan Baran büyük panik yaşadı.

kalan karakter 1000

müslüman müslüman

BUNLAR DÜNYADA Kİ MÜSLÜMANLARA azap veriyor ALLAH da bunlara AZAP veriyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 08.09.2017 09:28
ihsan ihsan

ey rabbim şu zalim abd üstüne getir belki akılanırlar AMİN

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 08.09.2017 08:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.