;

: Katar krizinde arabulucu olabilirim

ABD Başkanı , Katar krizinin çözülmesi için arabuluculuk rolü üstlenebileceğini söyledi.

Trump: Katar krizinde arabulucu olabilirim

Kuveyt lideri Şeyh Sabah El Ahmed El Sabah, ABD Başkanı Donald 'la görüşmek üzere Beyaz Saray'a geldi.

Şeyh Sabah, Trump tarafından karşılandı. Trump, Kuveyt Emiri'ni Beyaz Saray'da görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek iki ülkenin uzun soluklu ilişkiye sahip olduğunu belirtti. Trump, Şeyh Sabah ile Katar ve diğer Arap ülkeleriyle olan ilişkileri görüşeceklerini belirtti.Şeyh Sabah ise, davetinden dolayı Trump'a teşekkürlerini ifade ederek, Kuveyt ve ABD ilişkilerinin doğası gereği iyi olduğunu dile getirdi. ABD'den büyük miktarda askeri teçhizat aldıklarını belirten Sabah, ABD ile ilişkilerinin son aylarda daha güçlü olduğunu ve bundan onur duyduğunu söyledi."ARABULUCU OLABİLİRİM"
Katar krizinin konuşulduğu kritik toplantıda ABD Başkanı Trump, Katar krizinin çözülmesi için arabuluculuk rolü üstlenebileceğini söyledi.

Etiketler:
  • 07 Eylül 2017, Perşembe 22:57

kalan karakter 1000

KARTAL KARTAL

VALLAHİ SEREFSİZLİGİN ÖNDE GİDENİ U S A ÖNCE İKİ ÜLKE ARASINDA FİTNECİLİK ÇIKAR SONRADA İKİSİNE SİLAH SAT ÇAKKAL OGLU ÇAKKAL.......................

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 08.09.2017 09:53
ihsan ihsan

şeytana bak hem arayı bozuyor sonrada düzeltecekmiş yuh yani

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 08.09.2017 08:13
vatandaş vatandaş

katar krizini çözmek için arabulucu olabilirmiş.hacivat vede karagöz elleri kolları ip ile oynatılan birer karekterdirler.bunlarda orada hacivat vede karagözü oynuyorlar bütün dünyada vede özellikle oradaki müslümanlarda seyrediyor.ipler abd nin elinde.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 08.09.2017 07:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.