;

'e dometesli protesto

’in, Heidelberg’deki seçim mitingi sırasında kimliği belirsiz kişiler tarafından domatesli saldırıya uğradığı belirtildi.

Merkele dometesli protesto

Seçimler öncesi işler istediği gibi gitmeyen Alman hükümeti her seferinde Türkiye'ye saldırarak rant elde etme planları yapıyor. Ancak Alman halkı, yönetiminin bu tutumunu pek takmıyor.

Alman hükümetininin her türlü gerçek dışı uyarılarına rağmen Türkiye'ye gelen turistlerin büyük çoğunluğunu yine Alman vatandaşları oluştururken Almanya'nın dev firmaları Türkiye'deki yatırımlarını arttırarak devam ettiriyor.


DOMATESLİ SALDIRIYA UĞRADI
Merkel, seçimler öncesi yaptığı çoğu konuşmasında protesto ediliyor. Kimi zaman konuşmalarını gerçekleştiremeyen Merkel, kimi zaman da kısa bir konuşma yaparak programını tamamlıyor.

Angela Merkel, Heidelberg'deki seçim mitingi sırasında yine protesto edildi. Kalabalıktan Merkel'in konuşma yaptığı esnada kalabalığın içinden domates fırlatıldı. Domateslerden biri başbakanın sağ bacağına isabet ederken diğeri miting sunucusuna isabet etti. Saldırı sonucu, sahnedekilerin elbiseleri kirlendi.

Angela Merkel kendisine domates fırlatılmasından dolayı istifini bozmadı ve sakin bir şekilde diğer milletvekilleriyle sahnede kalmayı sürdürdü.

Polis, domateslerin ayrı yönlerden farklı kişilerce atıldığını ve fırlatanları tespit etme işleminin sürdüğünü açıkladı.

Etiketler:
  • 06 Eylül 2017, Çarşamba 02:06

kalan karakter 1000

maho maho

halk ayıktı diyisin.abbas yolcu.iki yüzlü,faşist nazi merkel.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.09.2017 18:41
KARTAL KARTAL

LÜTFEN BEYLER BU BİR SALDIRI DİİİİİL ADAM DOMATESİN KALİTELİSİNİ ÖLÇMEK İÇİN MERKELE İKRAM ETMİSDİR.............................

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 06.09.2017 10:39
ihsan ihsan

dometesi kafasına atsaydınızya

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.09.2017 09:47

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.