Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 28.08.2017 18:38
  • Son Güncelleme: 28.08.2017 18:38

İmamlık yapan ajanı yakalandı

hükümeti, '' isimli bir imamı tutukladıktan sonra, söz konusu şahsın adına Arap ve İslam ülkelerinde casusluk yapmakla görevlendirdiğini ortaya çıkardı.

İmamlık yapan MOSSAD ajanı yakalandı

Lübnan'da yayın yapan El Cedid televizyonun haberine göre, söz konusu ajanının DAEŞ'in içine sızdığı, onlarla birlikte Bingazi şehrine geldiği ve şehirde kendisini terörist gruba iyice kabul ettirerek cami imamlığı görevine getirildiği belirtildi.

Diğer taraftan bir İspanyol gazetesi de söz konusu haberle ilgili olarak, "" kod adlı MOSSAD ajanının DAEŞ içinde kendisini süratle kabul ettirdiğini, sıradan bir elemanken cami imamlığına kadar yükseldiğini, sonra da DAEŞ'in 200 kişilik bir terör grubuna komutanlık ettiğini, bu grubun sürekli olarak Mısır topraklarına nüfuz ettiğini, bu grubun 'da tanınan en vahşi DAEŞ grubu olduğunu ve söz konusu grubun DAEŞ tarafından savaşı Mısır'a taşımakla görevlendirildiğini yazdı.

İddiaların ortasındaki İsrail ise, bu haberler hakkında herhangi bir resmi açıklama yapmadı.

kalan karakter 1000

nico nico

cehenneme dun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.08.2017 13:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.