;

'de polis i düştü

Charlottesville'deki ırkçı grupların protestolarını izlemekle görevli olduğu belirtilen polis i bir golf sahası yakınında düştü. Helikopterde bulunan polis teşkilatı mensubu 2 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.

ABDye şok üstüne şok!

'de şiddet olayları nedeniyle olağanüstü hal ilan edilen Virginia eyaletinin Charlottesville kentinde polis i düşmesi sonucunda iki memur hayatını kaybetti.

Charlottesville'deki ırkçı grupların protestolarını izlemekle görevli olduğu belirtilen polis helikopteri bir golf sahası yakınında düştü. Helikopterde bulunan polis teşkilatı mensubu 2 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.

Federal Havacılık İdaresi helikopterin eyalet polisine ait olduğunu teyit ederken, Virginia Eyalet Polisi kazayla ilgili soruşturma başlattı.

ABD Başkanı Donald Trump yayınladığı taziye mesajında, "Bugün ölen Virginia Eyalet Polis Teşkilatının değerli memurlarına, ailelerine ve diğer sevgili memurlarına en derin taziyelerimi sunuyorum, hepiniz bu ulusun ürettiği en iyi kişilerdensiniz" ifadesini kullandı.

Virginia Valisi Terry McAuliffe de yaptığı açıklamada, "Bugün Charlottesville kenti ve büyük ulusumuz için çok acı bir gün" ifadesine yer verdi.

Charlottesville kentinde daha önceki bir olayda ise ırkçıların yaptığı gösteriyi protesto eden ırkçılık karşıtı grubun üzerine araba sürülmesi sonucunda bir kişi yaşamını yitirmiş, birçok kişi yaralanmıştı.

Konfederasyon ordusunun komutanına ait heykelin kaldırılması planı üzerine, aşırı ırkçı grupların protesto gösterileri başlattığı kentte, ırkçılık karşıtı grubun tepki göstermesi üzerine olaylar büyürken olağanüstü hal ilan etmişti.

Etiketler: ,
  • 13 Ağustos 2017, Pazar 02:10

kalan karakter 1000

Napsitli Napsitli

Harika ic acici bir haber,umarim katlanarak artar böyle haberler

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 13.08.2017 13:29
Cesur DUYARLI Cesur DUYARLI

Endişeliyiz, Amerikaya askeri müdahalede bulunulsun..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.08.2017 12:06
MAHO MAHO

zalim kafirler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.08.2017 11:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.