;

resmen meydan okudu!

ABD Başkanı , 'nin son kıtalararası balistik füze denemesinin ardından, Kuzey Kore meselesini "halledeceklerini" söyledi.

Trump resmen meydan okudu!

ABD Başkanı , 'nin son kıtalararası balistik füze denemesinin ardından, Kuzey Kore meselesini "halledeceklerini" söyledi.

ABD Başkanı Donald Trump bugün Beyaz Saray'daki kabine toplantısının ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Kuzey Kore'yi halledeceğiz. Hallolacak. Her şeyi halledeceğiz," ifadelerini kullandı.

ABD ordusunun yeni Genelkurmay Başkanı John F. Kelly'i kabineye tanıttığı görüşmeden sonra bu açıklamayı yapan Trump, John F. Kelly için de "Mükemmel işler çıkaracağından hiç şüphem yok" yorumunu yaptı.

Kuzey Kore geçtiğimiz cuma günü, bu yıl 14. kez füze denemesi yapmış ve 2. ICBM (kıtalararası balistik füze) denemesini gerçekleştirmişti..

Başkan Trump ayrıca konuyla ilgili olarak, hükümetlerinin Kuzey Kore ve Ortadoğu dahil, bir takım dış politika meselelerini "önceki yönetimden miras aldığını" ifade etti.

Etiketler: ,
  • 31 Temmuz 2017, Pazartesi 20:53

kalan karakter 1000

VATANDAŞ-1 VATANDAŞ-1

NE YAPTIĞINI BİLMEYEN AZGIN BOĞALAR GİBİ SAĞA SOLA SALDIRAN AĞZINDAN SALYALAR AKARKEN KENDİNİ DÜNYANIN HOROZU SANAN DANGALAK.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 01.08.2017 10:05
birsu birsu

Dünyanın mixeri, karıştırmadığınız ülke kalmadı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 01.08.2017 08:08
Ahmet Ahmet

Çin Amerika'nın kendisini sıkıştırma riskini kuzey Kore üzerinden halletti. Sen daha neyi halledeceksin amca oğlu? Üç adım sonrası bile planlanmış bir operasyonun içindesin. Öyle efelenerek sadece vakit doldurursun o kadar. Fıssss Trump tam bir hayal kırıklığısın. Dolar endeksi sayende 2008 krizinin altına inecek. Bizde yatıp kalkıp sana dua edelim. Nitekim USD Dollar index bu vaziyette olmasa bizde dolar kuru 3,95 TL.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 31.07.2017 22:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.