;

, 'yi görevden aldı

ABD Başkanı Donald , 10 gün önce atanan Beyaz Saray İletişim Direktörü 'yi görevden aldı.

Trump, Anthony Scaramucciyi görevden aldı

ABD Başkanı Donald , üst düzey yöneticilere kaba davrandığı gerekçesiyle 'yi iletişim direktörlüğü görevinden aldı.

Beyaz Saray Basın Sözcüsü Sean Spicer, Anthony Scaramucci'nin Beyaz Saray İletişim Direktörlüğü görevine getirilmesine tepki göstererek, istifa ettiğini açıklamıştı.

BEYAZ SARAY'DAN AÇIKLAMA
Beyaz Saray'dan yapılan açıklamada, "Anthony Scaramucci Beyaz Saray İletişim Direktörlüğü görevinden ayrılacak. Scaramucci Özel Kalem Müdürü John F. Kelly'ye yeni bir başlangıç ve kendi ekibini kurma imkanı vermenin en iyisi olduğunu hissetti. Biz de onun hakkında en iyisini diliyoruz." denildi.

Amerikan medyasının Beyaz Saray kaynaklarına dayandırdığı haberlere göre Scaramucci'nin Beyaz Saray Özel Kalem Müdürlüğü'ne atanan John F. Kelly'nin isteği üzerine görevden ayrıldığı belirtiliyor.

Etiketler: ,
  • 31 Temmuz 2017, Pazartesi 22:07

kalan karakter 1000

kımıl  adam,, kımıl adam,,

trump efendi acaba senin kadar kaba bir adam varmı ,kımıl , çıkarınız için devletlerin geleceği ile oynayıp ,onları kafa kolla sömürüyorsunuz ,katar a yapmak istediğiniz gibi ,en kaba adam sensin kımıl,

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.08.2017 16:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.