;

FETO’nun maaşlı senatörleri, PKK ile el ele

Teröristbaşı Gülen’in maaşa bağladığı ’li senatörler bu kez Ermeni diasporası, HDP ve PKK’lılarla bir araya gelip Washington’daki Türk Büyükelçiliği’ne yürüdü.

FETO’nun maaşlı senatörleri, PKK ile el ele

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gerçekleştirdiği ziyaretinde Türkiye'nin Washington Büyükelçiliği önünde protesto gösterisi yapan YPG'lilerin ardından HDP'liler, PKK'lılar ve Türkiye düşmanları yine sahnede! ABD Ermeni Ulusal Komitesi tarafından düzenlenen provokasyon gösterisine bu kez ABD Temsilciler Alt Komitesi Başkanı Dana Rohrabacher ile hem Cumhuriyetçi hem de Demokrat kanattan Ted Poe, Jim Costa, John Sarbanes ve Jim McGovern da katıldı.

ALÇAKÇA SALDIRDILAR
Rohrabacher, "Türkiye'de kurulan diktatörlük yıkılana kadar durmayacağız" derken Kaliforniya'dan Demokrat Jim Costa "ABD vatandaşlarını darp eden Erdoğan'ın korumalarının derhal iade edilmesi gerekli" dedi. Ted Poe "Amerikan toprağında Amerikalıları döven kişilerin yargı önüne çıkması ve suçluysa hapse atılmaları gerekir" diye konuştu.

KİRLİ İTTİFAK BİR ARADA
Türkiye düşmanı ve siyaset dışı söylemlerde bulunan ABD'li siyasetçilerin arkasında bulunan HDP ve PKK taraftarlarının ise "Demirtaş'ı Serbest Bırakın" ya da "Türk çete üyelerini iade edin" benzeri propaganda dövizleri taşımaları gözlerden kaçmadı.

ELEBAŞININ TERÖRİSTLERİ PARAYA BOĞDU
Rohrabacher ve Poe, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın korumalarının, Türk Büyükelçiliği önündeki müdahalesini ABD Temsilciler Meclisi'ne taşıyarak kınama kararı çıkartan isimler.

Türk kamuoyu Rohrabacher ve Poe'nin ismini de ilk kez duymuyor. Türk korumaların Türk Büyükelçiliği önündeki müdahalesini ABD Temsilciler Meclisi'ne taşıyarak kınama kararı çıkartan isimler bu ikili. Ted Poe Erdoğan'ın korumalarına "gestapo çetesi" diyen kişi ve 2009'dan itibaren 'nün teröristleri tarafından binlerce dolar bağışa boğuldu. FETÖ'nün ABD'deki sözleşmeli okulları için Texas'ta yaptığı lobicilik faaliyetlerine de adı karışan Poe, The Atlantic internet sitesi tarafından ABD'deki Cumhuriyetçiler arasında FETÖ'yle en yakın ilişkileri olan kişi olarak ifşa edildi.

  • 30 Temmuz 2017, Pazar 13:00

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.