;
Hatlar karıştı
Avrupa Birliği Komisyonu Başkanı Jean Claude Juncker, dünyanın en güçlü kadın politikacısı olarak görülen Almanya Başbakanı Angela Merkel'in basın toplantısı sırasında gelen telefonuna çıkmadı. Slovakya Başbakanı Robert Fico ile dün Brüksel'de görüşen Jean Claude Juncker'in telefonu, Fico ile basın toplantısı için kameraların karşısına geçtiği esnada çaldı. Juncker, "Pardon, eşim arıyor" dedikten sonra meşgule verdiği telefonunun ekranına bakınca, arayan kişinin eşi olmadığını anladı. Telefonun diğer ucundaki kişinin Almanya Başbakanı Angela olduğunu gören Juncker, "Hayır, arayan Bayan Merkel'di" dedi. Bunun üzerine Robert Fico başta olmak üzere, Juncker ve beraberindekiler gülüştü. Olayı haberleştiren Alman basını ise "Merkel aradı, Juncker telefonu yüzüne kapadı" başlığını kullandı.
  • 29 Temmuz 2017, Cumartesi

kalan karakter 1000

memo memo

telefon suratina kapaninca merkelin suratini gormek isterdim :)))

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 29.07.2017 16:55
gül pembe gül pembe

Aferim junkere merkel gibi bir yalancıyı dikkate alınıcak bir politikacı olarak görmedi.daha ne olsun vah merkel vah acınıcak haldesin

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 29.07.2017 11:34
BGK BGK

MERKEL ciddiye alınacak politikacı değildir

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 29.07.2017 10:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.