Bugünkü
Takvim

Kara delik

Ünlü model Gisele Bundchen ile eşi Tom Brady, ‘Brookline Country Club’a üye olmak için tam iki yıl bekledi. 135 yıllık kulüp o kadar gizemli ki işin içinde ‘golf’ten başka ne var merak konusu...

Kara delik
Brezilyalı ünlü model Gisele Bundchen ile futbolcu eşi Tom Brady zor günleri atlattı. Geçtiğimiz yıl boşanacakları söylenen çift, evliliklerini kurtardı. Yeni yaşını kutlayan Bundchen ve eşi şu sıralar gizemli 'Brookline Country Club'a üyelikleriyle gündemde. Çift üyelik için tam iki yıl önce başvurdu. Ancak fazla gözönünde oldukları için kabul edilmediler. 37 yaşındaki Gisele Bundchen, podyum dünyasından emekli oldu ve daha sakin bir yaşam sürmeyi tercih etti. Bunun üzerine kocası Tom Brady ile üyelikleri kabul edildi. Brookline Country Club'da 'golf' oynamak hiç de kolay değil. Kulübün gizemli ve kuralcı bir yapısı var. 1882 yılında kurulan ve bu yıl 135'nci yılını kutlayan Brookline Country Club zaman zaman 'ayrımcılık' iddilarıyla gündeme geliyor. Aslında bu eleştiriyi yapanlar pek de haksız sayılmaz. Kulüp 1970'lere kadar hiçbir Yahudi'yi kabul etmedi. 1989'a kadar kadınların tam üyeliği yoktu. 1994 yılına kadar hiç siyahi üyesi yoktu.


2009 yılında evlenen çiftin, iki çocuğu var.

İŞTE BROOKLINE COUNTRY CLUB'ÜN ŞARTLARI...
En az 7 kişinin referansı gerekiyor.
Üyelik başvurusunun kabul komitesinden geçmesi şart.
Cep telefonu yasak.
Kot pantolon giymek yasak. Fazla kısa olmamak şartıyla şort giyinilebilir. Ancak parmak arası terlikle gidilmez.
Gömlek kolları katlanamaz.
Çocuklar bir yetişkin gibi davranmak zorunda.
Ayakkabı bağcıkları bağlı olmalı.
Kadınlar etek boylarına dikkat etmek zorunda.
Golf sahasında elektronik cihazların tümü yasak.
Kulüpten bilgi paylaşmak yasak. Kurallara uymayan üyelikten atılır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.