;

İşte 'in kirli planı

, hayalini kurduğu siyonist tapınağı için 'daki planlarını devam ettiriyor. Geçtiğimiz cuma günü 3 li genç polis tarafından vurularak öldürülürken işgalci devlet, Mescid-i Aksa'yı kapattı. İsrail, bu skandal adımıyla Müslüman coğrafyasının tepkisini ölçmeye çalışıyor.

İşte İsrailin kirli Mescid-i Aksa planı

'nın kapatılmasının arka planında ise 'in hayalini kurduğu siyonist tapınağını inşa etmek bulunuyor. İşgal döneminden itibaren Mescid-i Aksa belli başlı zamanlarda yakılıp kapatılarak Müslümanların tepkisi ölçülüyor.

X-RAY CİHAZLARI KONULDU
İsrail askerleri Mescid-i Aksa'nın bir bölümünü kontrollü olarak ibadete açtı. Güvenlik önlemleri adı altında Kubbet-üs-Sahra'nın giriş kısmına konulan X-Ray cihazları ile ibadete gelen Müslümanlar tek tek aranıyor. Kudüs'e yönelik kültürel ve insani yardım çalışmaları yapan Mirasımız Derneği Genel Başkanı Muhammet Demirci, "İsrail güçleri Aksa'yı yıkmak için adımlarını hızlandırmaya başladı. Bunun en büyük örneği ise Aksa'yı ibadete kapatmaktır" dedi.

HAMAS'TAN ÇAĞRI
​Yeni Şafak'ın haberine göre; Mescid-i Aksa'da yaşanan olaylar üzerine Harem-i Şerif'in kapatılmasının ardından Müslümanlar ilk kez Cuma namazını Eski Şehir surlarının dışında kıldı. Gazze'yi kontrol altında tutan ise İsrail ordusu ve Batı Şeria'daki yerleşimcilere karşı 'ayaklanma' çağrısında bulundu.


Etiketler: , , ,
  • 17 Temmuz 2017, Pazartesi 07:45

kalan karakter 1000

Eray Eray

İslam ülkelerinin başındaki sisi gibi firavunlardan kurtulmamız şart.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 17.07.2017 14:28
irfan irfan

Biz müslümanlar kapitalizmin arkasindan kostukca , marka yarisi yaptikca , siyonist de istediyi gibi açar, istediyi gibi kapatir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 17.07.2017 14:23
JANDARMA 117 JANDARMA 117

İSRAEL DİKKAT ETSİN.ANSIZIN GELEBİLİRİZ.BELKİ YARIN,BELKİ YARINDAN DA YAKIN.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır1
cevapla 17.07.2017 13:23
BGK BGK

Siyonistleri dünyada kimse sevmez ABD aradan çekilirse İSRAİL in başı büyük belaya girer

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 17.07.2017 10:35
t.c t.c

dünya savaşına hazırlıklı olun demektir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 17.07.2017 09:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.