Bugünkü
Takvim

D'ayak' oyunu

Sürekli Türk polisini karalayan , insan haklarında yine sınıfta kaldı. Duisburg’da trafik ekibi, gurbetçi genç ’ya öldüresiye dayak attı

D'ayak' oyunu

ABD, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın korumaları hakkında tutuklama kararı aldı. , hemen peşine takıldı. "Dayakçı polislerinizi G-20 zirvesine getirmeyin" açıklamasını yaptı.

Gestapo ruhundan kurtulamayan Alman polisi de mesajı aldı. Duisburg'da Türk genci 'yı 'yanlış park' iddiasıyla yakaladı. Dayak attı. Ailesine gaz sıktı.


Gurbetçi Mehmet Kaya, Alman polisi tarafından dövüldükten sonra karakola çekildi. Çevredeki Türkler ise yaşanan bu skandala isyan etti. "Gitsinler, bizim polisimizden insanlık dersi alsınlar" dedi.

kalan karakter 1000

memo memo

nazi kalintilari

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.06.2017 18:02
ado ado

tamamda bu çocuk dövüldü biz ne yaptık bakmakla yetindik

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 28.06.2017 09:11
ihsan ihsan

işte nazi köpeklerinin saldırısı hooooşt

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 28.06.2017 08:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.