Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 10.06.2017 10:42

Amerikan ve Rus tkililer Ürdün'de iki defa gizlice görüştü

Amerikan Wall Street Journal sitesinin haberine göre Rus ve Amerikan tkililer geçtiğimiz ay içerisinde iki defa Ürdün'de gizlice iye meselesini görüştü.

Amerikan ve Rus yetkililer Ürdün'de iki defa gizlice görüştü

Wall Street Journal sitesinin Amerikalı tkililere dayandırdığı haberde Dışişleri Bakanı Rex Tillerson'un Moskova'ya ziyaretinden sonra, Rus ve Amerikan yetkililer Ürdün'de iki defa gizli bir görüşme gerçekleştirdi.

Ürdün'ün başkenti Amman'da gerçekleşen toplantılarda iye meselesi masaya yatırıldı.Şuana kadar en az iki defa biraraya gelen yetkililer üçüncü görüşme için tarih belirlemeye çalışıyor.

Suriye'de oluşturulacak güvenli bölge üzerine yoğunlaşan ABD'li yetkililerin 'nın seçimlere müdahale ettiği iddialarına rağmen Ürdün'de Rus yetkililerle masaya oturması ise dikkat çekti.

WSJ'in iddiasına göre Ürdün'de gerçekleşen gizli toplantılara ABD'yi temsilen Uluslararası Koalisyon Özel Temsilcisi Brett Macgork katılım gösteriyor.

Kaynak:Star

kalan karakter 1000

ali ali

hem abd hen rusya suriyede yok olacaklar suriye halkı yaptıklarınızı unutmayacak

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 10.06.2017 20:36
VATANDAŞ VATANDAŞ

AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE. İKİSİ DE AYNI KÖPEK.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 10.06.2017 19:59
dürüst dürüst

Benim laflarımı boşa almayın;oynanan her filmin sonunda başrol oyuncusu aslan payını alır ve dublörlerin payını o dağıtır.!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 10.06.2017 14:02
KARTAL KARTAL

GARANTİ KONULARI TOPRAK PAYLASIMIDIR............................

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 10.06.2017 13:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.