;

Müslümanlara '' yasağı

Filistin'deki işgalini sürdüren yönetimi, Ramazan ayı boyunca 30 yaş altındaki Müslümanların 'ya girişlerini yasakladı. İşgalci güçler sadece 30 ila 40 yaş arasındaki Filistinlilerin girişine müsade edecek.

Müslümanlara Mescid-i Aksa yasağı

Ramazan Ayı'nın girmesiyle zulümlerini arttıran İşgalci devleti bu sene de müslümanların 'ya girmesini engelleyecek bir takım kararlar aldı.

Alınan kararlara göre 30 yaş altındaki gençlerin Ramazan Ayı boyunca Mescid-i Aksa'ya girişlerine müsade edilmeyecek.

Star'ın haberine göre, sadece Cuma günleri geçerli olmak üzere 30 ila 40 yaş arasındaki erkek Filistinlilerin Mescid-i Aksa'ya girmesine müsade edilecek.

Kadir Gecesine özel olmak şartıyla 40 yaş üstü kadın ve erkeklerin Mescid-i Aksa'ya girmesine izin verilecek.

Öte yandan Ben Gorion havaalanından Mescid-i Aksa'ya sadece 500 seferin yapılmasına müsade edilecek.

İşgal altındaki Gazze içinse sadece Cuma günleri 100 tane 55 yaş üstü erkek Mescid-i Aksaya giriş yapabilecek. Haftanın diğer günleri 300 kişiye izin verilecek

Etiketler: ,
  • 20 Mayıs 2017, Cumartesi 13:47

kalan karakter 1000

tesa tesa

allah inshallah bu ramazan ayinda israeli yaksin kul ettsin bosuna israelin ormanlari yanmadi ki bu sefer better olsun. israelsiz dunya cok guzel olurdu. israel cehnemin köpekleri

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.05.2017 22:12
Kara Kara

Allahim yarabbim, bu ne küstahlik. Islam dünyasi ve siyasi yöneticilerimiz, kalkin birseyler yapin. Orasi bizim icin en kutsal yerlerden biri. Bu Israil yezidi kim oluyorda Mescidi Aksaya kim girer kim giremez karisiyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 20.05.2017 15:59

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.