;

ler, Türkleri böyle tehdit ediyor

'nın Brühl kentinde Türk vatandaşlarının posta kutularına 'Erdoğan'ı destekleyenler ülkeyi terk etsin" şeklinde tehdit dolu bir mektup bırakıldı.

Naziler, Türkleri böyle tehdit ediyor

'nın Brühl kentinde Türklerin yaşadığı bölgelere skandal bir mektup bırakıldı. Mektupta, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı savunanlara ülkeyi terk etme çağrısı yapıldı.

"Almanya'daki Erdoğan'ı sevenler..." diye başlayan mektupta şu ifadeler kullanıldı:

"Biz, Almanya'da Erdoğan destekçileri yüzünden endişeli ve tedirginiz. İnançları bizden farklı olduğu için, onların bizimle yaşamasına devam edilemez. Ailelerini de alıp bu ülkeyi terk etmelerini istiyoruz."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın büyük planları olduğu savunulan mektupta, "Cumhurbaşkanınızın büyük planları var, yapacağınız iyilik hem onun için hem kendiniz için bu ülkeyi terk etmenizdir" denildi.


Etiketler: ,
  • 21 Nisan 2017, Cuma 10:53

kalan karakter 1000

EVET,,VAHŞİ,,AVRUPA,, EVET,,VAHŞİ,,AVRUPA,,

sizi gidi it soyları sizi ,ulan ne barbar mışsınız ,medeniyet dedikleri tek dişi kalmış canavarlar sizi ,sizin bu kafayla serengeti de vahşi hayvanlara katılmanız icap eder ,hadi ne duruyorsunuz ordaki akrabalarınıza katılın,,,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 22.04.2017 08:51
KARTAL KARTAL

BENCE İÇİMİZDEKİ KENDİ VATANLARINDAN KAÇAN SURİYELERİ GÖNDERELİM ALMANYADAKİ KENDİ VATANDASLARIMIZI ALALIM ÇÜNKÜ BUNLARLAN KİMLİK SORUNU OLMAZ................................

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.04.2017 21:38
misafir misafir

avrupaya gidip gevurların ekmeğini yemesinler haramdır müslüman ülke türkiyeye gelsinler hristiyanların ne dinleri nede ekmekleri müslümanlara haramdır türkiyeye dönsünler burda müslüman kardeşleriyle gönül gönüle yaşasınlar müslümanın ne işi var hristiyan memleketinde türkiye bütün müslümanlara yeter bu lider bizde oldukça müslümanlara havada karada sıkıntı yok o kadar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır2
cevapla 21.04.2017 20:35
Lütfi Lütfi

Bence ekonomik değerleri ile beraber Türkiyeye gelmeleri.O zaman hanslar anlarlar anyayı gonyayı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 21.04.2017 20:16
BAŞKA SUATN YOK BAŞKA SUATN YOK

Eeeeyy NAZİ ARTIKLARI HİTLERİN YAHUDİLERİ KESTİĞİ, SABUN YAPTIĞI, DİRİ, DİRİ YAKTIĞI DOĞRU DOĞRUDA O YAHUDİLERİN ARKALARINDA BİR DEVLETLERİ YOKTU. İŞİN GARİBİ ONLARDA ALMAN VATANDAŞLARI İDİLER! NE VARKİ NAZİLER İŞTE BÖYLEDİRLER; ONLARDA NE İNSANLIK NE MERHAMET VARDIR, BUGÜNKÜ ÖZENTİLİLERDE AYNEN ÖYLEDİRLER! BU YENİ NESİL NAZİLER ÖYLESİNE PİSLİKLERDİRLER Kİ ONLARIN YAPTIKLARINI BİR MİSAFİR İŞÇİ YAPSA DERHAL HUDUT DIŞI EDERLER.HASBEL KADER ALMANDIRLAR VE PİSLİKLERİNE DEVAM EDERLER! BUNA ALMANM HÜKÜMETİDE GÖZ YUMAR VE YABANCI İŞÇİLERİ SİNDİRMEK İÇİN , İŞTA HALKIMIZIN TEPKİSİ DERLER. SON SÖZ TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR; HOŞ İÇİMİZDE DE HAİNLER AZ DEĞİL BU TARİH BOYU BÖYLE OLAGELMİŞTİR .

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 21.04.2017 18:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.